Sesja Kobieca

Dla kogo jest sesja kobieca?

Dla każdej z nas, rzecz jasna! To nie tylko pamiątka na lata, ale także możliwość spojrzenia na siebie z innej perspektywy. Po każdej takiej sesji obserwuje niesamowitą energię, kiedy wychodzicie ze studia. Szczególnie kiedy pokazuje Wam zdjęcia na aparacie i słyszę „To naprawdę ja?”. My jako kobiety jesteśmy bardzo krytyczne wobec siebie. Myślę, że czas to zmienić! Wiem, że po takiej sesji nie tylko nabierzesz większej pewności siebie ale będziesz też bardziej przychylnie spoglądać na swoje wyjątkowe ciało i cieszyć się nim.

Ile trwa sesja kobieca?

Czas sesji zależny jest od wielu czynników. Dlatego czasem jest to 1,5 h a czasem nawet 3 godziny. Sesje zawsze zaczynamy na luzie. Proponuje kawę, herbatę, wodę a nawet coś mocniejszego dla rozluźnienia. Na początku poznajemy się wspólnie by zbudować więź i rozluźnić atmosferę. Następnie z kubkiem kawy w ręce wybieramy ubrania, które będziemy wykorzystywać do sesji. Tworzymy zestawy z ubrań z garderoby sesyjnej ale i tych, które zabrałaś ze sobą. Pamiętaj, że nie musisz zabierać swoich rzeczy jeśli nie chcesz. Wszystkie szczegóły dogadujemy przed sesją.

Sesja kobieca to ma być przede wszystkim dobrze spędzony czas, dlatego nie chcę by cokolwiek nas goniło. Najlepszą dla Ciebie opcją byłoby zrobienie sobie dnia wolnego od pracy i obowiązków. By nie spieszyć się odebrać dzieci ze szkoły, czy dojechać na drugą zmianę do pracy. To ma być Twój dzień. Zadbaj więc o to by od rana był dniem szczególnym i poświęć go sobie w 101%. A dobrym początkiem może być na przykład poranna, relaksująca kąpiel w wannie lub kawa z najlepszą przyjaciółką.

Jak się przygotować do sesji?

Makijaż: jako, że jestem fanką makijaży w kolorach ziemi, jeśli chciałabyś makijaż w szalonej kolorystyce lub po prostu lubisz mocne kolory, ponieważ odzwierciedlają Twój charakter- daj mi o tym znać przed sesją przy omawianiu pomysłu na sesję. Może zdarzyć się tak, że cała wizja Twojej sesji nie do końca zgadza się z moją estetyką pracy. Poza tym mówiąc „szalona kolorystyka”, czasami każdy z nas może mieć co innego na myśli więc warto taką sprawę przedyskutować przed sesją. Jeśli poszukujesz dobrej wizażystki, daj mi znać a polecę zaufane dziewczyny, które zrobią Cię na bóstwo!

Włosy: o nie także warto zadbać. Dać im odrobinę nawilżenia, a przed samą sesją wygładzić lub zakręcić wedle upodobania. Pamiętaj, że włosy są jedną z pierwszych rzeczy jakie rzucają nam się w oczy po spotkaniu z drugą osobą. Oczywiście pojedyńcze, odstające włosy w obróbce są usuwane, a na sesji włosy będziemy cały czas koordynować 😉

Pozy: w dni poprzedzające sesję, znajdź chwilę w ciągu dnia kiedy jesteś zrelaksowana. Stań przed lustrem i ubierz się w rzeczy, które sprawiają że czujesz się bardziej pewna siebie. Staraj się obserwować swoje ruchy w lustrze, przećwicz sobie różne pozy. Zaobserwuj w jakich dobrze wyglądasz. Jak układają się Twoje ręce i nogi. Jak chciałabyś, żeby układała się Twoja twarz. Na sesji będę podpowiadać pozy i sposób ułożenia, ale warto poćwiczyć sobie także w domu aby wiedzieć w czym czujemy się najlepiej, a także by w późniejszym czasie różne ułożenie do zdjęć nie sprawiało nam dyskomfortu.

Ubrania: Możesz zabrać ze sobą swoje rzeczy, w których czujesz się dobrze. Na sesji możesz skorzystać także z ubrań sesyjnych, czy kompletów bielizny. Jeśli jednak swobodniej będziesz czuła się we własnych ubraniach, weź ze sobą kilka elementów z tzw. garderoby kapsułowej czyli basicowe ubrania, które pozwolą nam na wiele zestawień. Nie możemy zapomnieć o zadbanej bieliźnie! To podstawa. Nawet jeśli nie chcecie pokazywać całego zestawu bielizny, to zdecydowanie lepiej będzie wyglądało wystające koronkowe ramiączko niż zwykłe cieliste. Z ubrań warto zabrać np. jeansy, męską białą koszulę (oversize), kimono (które można zestawić z czymś bardziej przylegającym), dopasowane body, dopasowany top. Najlepiej wyglądają i najłatwiej jest łączyć rzeczy bez sprintów, gładkie. Nie można również zapomnieć o biżuterii! W moim studiu znajdziesz ich spory wybór, jeśli jednak jesteś uczulona lub wolisz swoją sprawdzoną biżuterię, zabierz ją ze sobą 🙂

Czy mam możliwość wybrania zdjęć na których wyszłam korzystniej?

Oczywiście! To Ty wybierasz zdjęcia, które będą stanowiły pamiątkę na lata! Po sesji za pomocą serwisu wysyłam całą sesję. Na maila dostaniesz jednorazowe hasło, a Twój adres email będzie stanowił login. Program pokaże Ci ile zdjęć możesz wybrać, a jeśli wybierzesz ponad pakiet-wyświetli się podsumowanie ile jest do dopłaty. Cena za dokupienie poszczególnych zdjęć poza pakietem znajduje się w cenniku na mojej stronie.